Gorący Potok

Termy Gorący Potok Szaflary to całoroczne baseny termalne, pod Tatrami, w stylu japońskiego onsenu z typowymi góralskimi elementami. Oprócz gorących źródeł z wodą siarkową, oferuje sauny suche i parowe, tężnię solankową, kąpiele borowinowe, jacuzzi, park linowy, wet bubble i inne atrakcje dla dzieci. Bistro oraz restaurację Beef Master z niepowtarzalnym Steak Menu w bardzo przystępnej cenie.

Termy Gorący Potok oddalone są ok. 400 m. od „Słonecznika”

Dla naszych gości mamy bon rabatowy w wysokości 20% na bilety wstępu

Image
Image

Termy Szaflary

Obiekt posiada baseny z wysokozmineralizowaną wodą termalną o temp. od 30-38st.C W skład kompleksu wchodzą, dwa baseny wewnętrzne, dwa zewnętrzne, sauna, jacuzzi, restauracje: włoska oraz polska.

Termy Szaflary oddalone są ok. 300 m. od „Słonecznika”

Dla naszych gości mamy bon rabatowy w wysokości 20% na bilety wstępu

Termy Chochołów

Tremy Chochołów to największy kompleks basenów termalnych w Polsce !
Powierzchnia lustra wody prawie 3 tysiące m², 3 baseny zewnętrzne, ok 20 basenów wewnętrznych z wodami termalnymi i leczniczymi.
Zjeżdżalnie i wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym zjeżdżalnia z zapadnią!

W obiekcie znajdują się również:
- Saunarium
- SPA&Wellness
- Centrum sportu (siłownia i fitness) 

Tremy Chochołów oddalone są ok. 23km. od „Słonecznika”
Dla naszych gości mamy bon rabatowy w wysokości 15% na bilety wstępu

Image
Image

Tężnia solankowa „Janosikowa Grota”

Miejsce w którym możemy odpocząć od codziennego zgiełku gdzie w towarzystwie relaksującej muzyki możemy cieszyć się walorami zdrowotnymi sesji inhalacyjnej. Mikroklimat, który wytwarza się dzięki tężni, zbliżony jest do klimatu, którym możemy cieszyć się podczas wakacji nad morzem. Oddychanie przez godzinę powietrzem nasyconym solankowym aerozolem sprawia, że dawka jodu jaką pochłaniamy, jest równa dawce przyjętej w ciągu trzech dni plażowania. Inhalacja w tężni buduje odporność na długie zimowe miesiące: zapobiegną katarom, infekcjom gardła i krtani, uchronią przed zapaleniem oskrzeli. Poprawiają ogólną kondycję organizmu, działając antybakteryjnie i oczyszczająco.

 

Kulig

Wycieczka saniami w tradycyjnych drewnianych saniach, woźnica ubrany w góralski strój i wieczora jazda z pochodniami po zaśnieżonych drogach to niezapomniana przygoda. Specjalnie dla naszych Gości organizujemy wspaniałą magiczną wyprawę saniami zaprzęgniętymi w konie po bajkowych, górskich okolicach. Cudowna wycieczka zakończona przy ognisku na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

 

Image
Image

Juswik

Oferta wycieczkowa która od lat organizuje wycieczki jednodniowe, np.: Spływ Przełomem Dunajca,  Tatralandia, Oravice, Poprad, Wieliczka, Kraków, Wadowice, Częstochowa, Oświęcim. Wyjazd oraz powrót z wycieczek bezpośrednio pensjonatu słonecznik.

Ścieżki rowerowe

Cykliczna organizacja zmagań Tour de Pologne pokazuje wyjątkowość oraz potencjał wypraw rowerowych na Podhalu. Obecnie ta gałąź rekreacji zewnętrznej jest mocno rozwijana na terenach Podhala, Spisza i Orawy. Powstające ścieżki rowerowe łączą te trzy wyjątkowe zakątki Polski. Popularne ścieżki rowerowe w okolicy – Velo Dunajec, Velo Czorsztyn (ścieżka wokół Jeziora), Rowerowy szlak wokół tatr. Zróżnicowany teren, widokowe trasy oraz różny poziom trudności powolną na dopasowanie trasy dla każdego. Zachęcamy do zabrania własnych rowerów, w pensjonacie istnieje możliwość przechowania.

Image

Dane kontaktowe

Noclegi "Słonecznik" Władysław Kęsek
Jana Pawła II nr 1, 34-425 Biały Dunajec 

anna@slonecznik1.pl

tel: 668-285-731