atrakcje zniżki

Regulamin

1. Rezerwacja pokoju w „Słoneczniku” jest aktualna do godziny 17.00 w dniu przyjazdu. Późniejszy przyjazd jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu.
2. Doba w „Słoneczniku” trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu. Ewentualne zmiany należy ustalić indywidualnie z właścicielem.
3. W pokojach, łazienkach i na korytarzu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
4. W godzinach ciszy nocnej (22:00- 6:00) należy zachować się tak
aby nie zakłócić spokoju innym gościom.
5. Właściciel „Słonecznika” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu
utraty pieniędzy, papierów wartościowych, kosztownych dokumentów, przedmiotów mających wartość naukowa lub artystyczna oraz innych przedmiotów wartościowych.
6. Parking na terenie „Słonecznika” jest niestrzeżony ale monitorowany oraz wolny od opłat. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia lub kradzież samochodu lub innego pojazdu.
7. Gość ponosi pełna odpowiedzialność materialna za uszkodzenia zniszczenia przedmiotów stanowiących wyposażenie.
8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach kuchenki elektrycznej/gazowej, grzałki elektrycznej, grzejników oraz innych urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia pokoi. Nie dotyczy ładowarek oraz zasilaczy do komputera/telefonu.
9. W Pokoje Gościnne  „Słonecznik” nie akceptujemy zwierząt domowych.
10. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu właściciel odmówić dalszego świadczenia usług. Osoba ta jest zobowiązana do uregulowania płatności oraz niezwłocznego opuszczenia terenu Pokoi Gościnnych „Słonecznik”.
11. Rezerwacja w Pokoje Gościnne „Słonecznik” jest jednoznaczna z zapoznaniem się oraz respektowaniem regulaminu.

Do góry